Referencje

Marcin Fiedorowicz


   Cóż można powiedzieć o Panu Piotrku prócz tego, iż faktycznie jest rzetelnym i profesjonalnym glazurnikiem.

   Porównując go do innych wykonawców z którymi miałem do czynienia na pewno na uwagę zasługuje to, iż jest to człowiek sumienny, punktualny, umie znaleźć wyjście z każdej nawet beznadziejnej sytuacji. Potrafi fachowo doradzić. Może to rzecz mało istotna lecz mi spodobało się to, że nigdy w ekipie Pana Piotra nie widziałem alkoholu. Ponadto ekipa pracowała jak w zegarku 7–20, a po skończonej pracy zawsze zostawiali po sobie porządek.

   Pan Piotr skończył wszystkie prace i poprawki po innych ekipach ponad rok temu. Ponieważ nic nie musiałem reklamować i do niczego nie mogłem się przyczepić, z czystym sumieniem polecam te ekipę innym znajomym. Jak na razie jest to jeden z dwóch fachowców, któremu zapłaciłem raz i mam święty spokój.

Panie Piotrze DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
Marcin Fiedorowicz

 

Jacek Mirgos


   Firma godna polecenia.

    Cała ekipa zna sie na rzeczy, potrafią doradzić, a ponieważ mają dobre pomysły i duże doświadczenie – warto skonsultować z nimi swoje pomysły.

   Świadczą szeroki zakres usług, dzięki czemu nie trzeba szukać kilku wykonawców do remontu, ale wszystko można „dogadać” z nimi.

   Remont przeprowadzony profesjonalnie – szybko i bez fuszerek. Po prostu fachowcy.

Pozdrawiam.
Jacek Mirgos

 

Renata i Krzysztof Filipek


   Budując dom spotyka się bardzo różnych wykonawców, ale niewielu spośród nich można nazwać z czystym sumieniem „profesjonalistami”. Do tej wąskiej grupy z pewnością należy Pan Piotr Wereda. W naszym domu wykonał, wraz ze współpracownikami (jeden z nich sypie „jak z rękawa” anegdotami i raczy ciekawymi opowieściami), „kawał dobrej roboty” – płytki w kuchni, dwóch łazienkach, korytarzach, pomieszczeniu gospodarczym, garderobie oraz garażu, a także sufity podwieszane w większości ww. pomieszczeń. Wszystkie prace zostały wykonane solidnie i terminowo. Pan Piotr nie ograniczał się jedynie do wykonawstwa, ale służył również radą, zarówno w kwestiach technicznych, jak i estetycznych (niekiedy „pod prąd” naszych pierwotnych założeń, co jednak okazało się dla nas zbawienne). Pracę Pana Piotra Weredy docenili również nasi znajomi, którzy, po obejrzeniu efektów jego działań w naszym domu, zdecydowali się podjąć z nim współpracę. My sami mamy zamiar ponownie skorzystać z fachowej pomocy Pana Piotra i jego współpracowników na wiosnę tego roku (prace na tarasie i ganku).

Pozdrawiam.
Renata i Krzysztof Filipek

 

W.Krużyński


   Witam.
Korzystałem z usług Pana Piotra dwa razy i jestem zadowolony z wykonanej pracy. Jego pracę można opisać następująco:
*dotrzymywanie terminów
*czystość wykonywanej pracy
*dbałość o szczegóły
*”poprawki” po innych fachowcach /z własnej inicjatywy/
*znajomość nowych trendów w branży
*znajomość materiałów
*uczciwa wycena pracy/na początku i dotrzymywana do ukończenia prac/
Reasumując mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pana Piotra.

Pozdrawiam.
W.Krużyński

 

Witold BARTCZAK


   Witam.
Niniejszym pragnę Państwu polecić firmę Pana Piotra WEREDY zajmującą się wykończeniem, aranżacją i remontem wnętrz jako wykonawcę godnego zaufania i w pełni profesjonalnego. Firma posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników, będących w stanie sprostać najwyższym wymaganiom, umiejących precyzyjnie wykonać stawiane im zadania. Wyżej wymienione przedsiębiorstwo budowlane było wykonawcą remontu łazienki, którego zakres prac obejmował:
– skuwanie tynków i wyrównywanie ścian płytą kartonowo-gipsową;
– postawienie ścianki kartonowo-gipsowej;
– prace hydrauliczne;
– montaż stelaży (umywalka i sedes);
– montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, sedesu i wanny);
– prace elektryczne i oświetleniowe;
– położenie glazury i terakoty;
– demontaż starych drzwi i montaż nowych ościeżnic;
Powyższe prace zostały wykonane w wymaganym terminie i z należytą starannością Współpracownicy do wykonania robót posiadali wymaganą wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonane prace. Firma posiada wymagany sprzęt do wykonania prac budowlanych, w czasie ich wykonania panował ład i porządek. Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie, w oparciu o najnowsze technologie budowlane. Wykonawca prac bardzo dobrze wywiązał się z przyjętych zadań, dotrzymując umownych terminów realizacji i zapewniając bardzo dobrą jakość robót. Ponadto pragnę podkreślić, że przedstawiciele firmy są w pełni kompetentni w podejmowaniu decyzji wymagających zmian i ewentualnych robót dodatkowych. Mogę bez obaw polecić każdemu potencjalnemu klientowi usługi świadczone przez firmę Pana Piotra.

Pozdrawiam.
Dziękuje za wykonaną pracę

 

Tadeusz Barański


Pan Piotr Wereda ze swoją ekipą należy do nielicznych firm, które traktują swojego klienta bardzo poważnie. Przed przystąpieniem do prac mamy na piśmie jaki jest cennik robót oraz zawieramy pisemną umowę (co w innych firmach nalezy do rzadkości). Ekipa jest bardzo fachowa i potrafi wczuć się w gusta klienta, doradzając i podpowiadając swoje pomysły (bardzo trafne). Prace wykonywane są sumiennie i terminowo a przy tym bardzo czysto. Firma świadczy bardzo szeroki zakres robót. Prawdziwi profesjonaliści, rzemieślnicy z mistrzowski papierami. Firmę Pana Piotr Weredy będę polecał innym.

Pozdrawiam.
Tadeusz Barczyński

 

 Mirosław Jeznak

Ekipa remontowa wykazała się dokładnością, solidnością i pomysłowością. Członkowie ekipy służyli dobrą radą i pomocą w dopracowaniu szczegółów remontu. Ich propozycja odnośnie wymiany kabla w gniazdkach w kuchni i dodatkowy bezpiecznik spotkała się z pełną aprobatą z mojej strony. Ekipa bardzo punktualna i sumienna. Jedyną wadą którą dostrzegam to „ cena”. W przyszłości jak zdecyduje się na kolejny remont pomyślę właśnie o nich.

Pozdrawiam, Mirosław Jeznak
Warszawa

 

Artur Zawadzki


Bardzo profesjonalna ekipa, potrafią podpowiedzieć, podrzucić fajne pomysły, doradztwo z ich strony jest bardzo pomocne i trafne, co do wykonania prac to również pełna profeska, punktualni, dokładni, wszystkie prace wykonali w umówionym terminie (a nawet wcześniej),podczas remontu mieszkanie utrzymane było cały czas w czystości i porządku. Jeżeli ktoś szuka dobrej ekipy to szczerze polecam Pana Piotra z ekipą!!! Dzięki za dobrą robotę!!!

Pozdrawiam, Artur Zawadzki
Warszawa

 

Marta Piwowarska


Pan Piotr to rzetelna firma. Umowa była podpisana w lutym z umówionym terminem na rozpoczęcie prac na początek września. I z początkiem września brygada Pana Piotra była już ze swoim sprzętem. Zarówno podłoga jak i drzwi zostały dokładnie zabezpieczone. Do zrobienia była cala kuchnia i łazienka: skucie wszystkiego i zrobienie od nowa WSZYSTKIEGO (hydraulika, elektryka, podwieszane sufity, glazura, terakota, oświetlenie itd.), oraz część korytarza. Jedna firma co zrobi wszystko. I o to mi chodzilo. Prace zostały zaplanowane na 1,5 miesiąca, a ekipa po zrobieniu nawet większej ilości prac niż było zaplanowane w lutym, wyszła z mieszkania po miesiącu, zostawiając porządek. Pan Piotr jak i jego ekipa posiadają duże doświadczenie i bardzo chętnie służą poradą zarówno co do sposobu wykonania prac oraz materiałów, jak też co do kwestii aranżacji wnętrza. Z wykonania także jestem zadowolona. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Pana Piotra. Pozdrawiam i dziękuje Panie Piotrze

Marta Piwowarska

 

Paweł Witkowski


Niniejszym zaświadczam, że Pan Piotr Wereda przeprowadził w moim mieszkaniu prace remontowo-wykończeniowe w skład których wchodziło:
– pomiar i wycena
– zakup i dowóz materiałów
– montaż drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami
– kompleksowe wykończenie łazienki tj.: położenie glazury i terakoty, montaż i podłączenie wanny oraz umywalki, montaż szafek i oświetlenia,
– położenie gresu 60×60 w przedpokoju i kuchni
– położenie glazury 10×10 w kuchni
Całość prac wykonana została starannie i należycie oraz ściśle w terminie określonym w umowie. Dodatkowo na każdym etapie prac mogłem liczyć na fachowe doradztwo, a na wykonane prace uzyskałem 2-letnią gwarancję. W związku z powyższym z pełną świadomością polecam usługi Pana Piotra Weredy.

Paweł Witkowski
Warszawa

 

Krzysztof Stachyra


Po dłuższych poszukiwaniach trafiłem na kontakt do Pana Piotra po analizie referencji postanowiłem spotkać się z Panem Piotrem. Po dokonaniu wyceny i jej akceptacji ekipa Pana Piotra przystąpiła do pracy, ekipa wykazała się punktualnością i terminowością. Podczas remontu jak to zwykle bywa nie obyło się bez problemów jednak Pan Piotr i jego ludzie potrafili zawsze coś zaradzić na napotkane problemy. Po krótce można stwierdzić,że ekipa cechuje się:
Profesjonalizmem,
Punktualnością,
Rzetelnością.
Potrafią dotrzymać słowa i terminu co w przypadku remontu jest istotne.
Co najważniejsze wycena w trakcie nie zmienia się kilkukrotnie bo jak to zwykle bywa majster czegoś nie policzył albo mu się zapomniało a później koszty rosną. Generalnie polecam z czystym sumieniem.

Pozdrawiam,
Krzysztof Stachyra

 

Małgorzata i Tomasz Stachyra


Ekipa Pana Piotra udowodniła, że są ludźmi godnymi zaufania. Posiadają duże doświadczenie, które okazało się pomocne przy podejmowaniu trafnych decyzji w trudnych momentach. Zespół jest zgrany, pracuje dokładnie pozostawiając po sobie Należyty porządek. Zaliczki na materiały i robociznę są uczciwe rozliczane. Zlecone prace ekipa wykonuje terminowo i bez zastrzeżeń. Panie Piotrze, dziękujemy serdecznie za wszelkie sugestie i pomysły podczas realizacji zleconych prac oraz za wkład wniesiony w remont naszego mieszkania.

Pozdrawiamy,
Małgorzata i Tomasz Stachyra

 

Jarosław Pilski


Miałem przyjemność korzystać z usług Pana Piotra i jego ekipy. Podkreślam przyjemność, gdyż pomimo różnych kłopotów związanych z adaptacją mieszkania P.Piotr bez problemów realizował ustalony wcześniej program prac. Ponadto zarówno na etapie wstępnych ustaleń jak też już w trakcie prac On sam jak też jego pracownicy służyli cennymi radami i pomocą w pełnym zakresie. Wraz z małżonką jesteśmy zadowoleni z wykonanych usług i polecamy innym tak „Solidną Firmę”.

Jarosław Pilski

 

Jacek Kowalski


Jakość, Profesjonalizm, Uczciwość, Kreatywność, Pomoc, Sumienność, Punktualność, Rzetelność – tak bym określił P. Piotra i całą ekipę remontową. To był remont kapitalny mieszkania 50m2. Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy i współpracy z P. Piotrem i jego ekipą. Cieszy fakt, że są tak profesjonalne firmy remontowe jak ta. Panie Piotrze, Jeszcze Raz – Wielkie Dzięki !!

Polecam każdemu !!
Jacek Kowalski